PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات لازم در ماکرو

maziardm
2016/05/08, 16:06
سلام و روزخوش
من یه ماکرو ایجاد کردم که طی آن ستون b را با شرایط مورد نظر فیلتر می کند.

Sub Filtering()
'
' Filtering Macro
'
' Keyboard Shortcut: Ctrl+q
'
Range("J1").Select
ActiveSheet.ListObjects("Table2").Range.AutoFilter Field:=2, Criteria1:= _
">=950101", Operator:=xlAnd
Range("K1").Select
ActiveSheet.ListObjects("Table2").Range.AutoFilter Field:=2, Criteria1:= _
">=950101", Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=950110"
End Sub

در ماکرو فوق قصد بر این است که عملیات فیلتر را بین مقادیر سلول های j1 و k2 انجام دهد. به عبارت دیگر با تغییر مقادیر سلول های فوق فیلترنیگ نیز بر اساس مقادر جدید صورت پذیرد. حال باید چه تغییراتی را در ماکرو فوق انجام دهم که خواسته ام برطرف شود.
با تشکر

maziardm
2016/05/09, 09:46
با سلام و صبح به خیر
دوستان کسی پاسخی نداره؟
با تشکر

iranweld
2016/05/09, 09:48
با سلام

در فایل پیوست با استفاده از قابلیت رویدادها در اکسل بمحض ورود عدد در سلول J1 و k1 عمل فیلتر انجام میگیرد

maziardm
2016/05/09, 14:12
با سلام

در فایل پیوست با استفاده از قابلیت رویدادها در اکسل بمحض ورود عدد در سلول J1 و k1 عمل فیلتر انجام میگیرد

سلام و ممنون
جالب بود. حالا اگه بخوایم فرمول بالا رو درست کنیم باید چیکار کنیم. حقیقتش من زیاد با بهتره بگم اصلا به وی بی ای آشنا نیستم. البته از فرمول شما یه چیزهایی سر درآوردم ولی گفتم اگه فرمول منو اصلاح کنید ببینم چی میشه. با تشکر

maziardm
2016/05/09, 15:52
سلام و ممنون
جالب بود. حالا اگه بخوایم فرمول بالا رو درست کنیم باید چیکار کنیم. حقیقتش من زیاد با بهتره بگم اصلا به وی بی ای آشنا نیستم. البته از فرمول شما یه چیزهایی سر درآوردم ولی گفتم اگه فرمول منو اصلاح کنید ببینم چی میشه. با تشکر

با سلام مجدد
انجام دادم. فرمول رو به شرح زیر تغییر دادم و درست شد. البته کار اصلی رو جناب iranveld کردن و من فقط اصل کار رو از فرمول ایشون گرفتم و به فرمول ماکرو خودم اضافه کردم. بازم ممنون

">=" & Range("j1"), Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=" & Range("k1")