PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزوه خوب VBA

farzin24622
2012/02/03, 12:05
آقا سلام ، یکی مردونگی بکنه یه جزوه خوب VBA به من بده ، تعدادی از اعضا کم لطف هستند ، یکم سخاوت علمی داشتن بد نیست . ممنون .

reza.y2012
2012/02/03, 12:26
بهترین منبع جزوه آقای بهرام صمدیان هست که میتونید از سایت ایشون خریداری کنید .comamar80blogfa

esyoo
2012/02/07, 01:08
این کتاب رو برای کسی که از صفر می خواهد شروع بکنه پیشنهاد نمی کنم.
بهتره کتاب "برنامه نویسی vbaبرای excel" که نویسندش "مهندس مهدی شهنازی"هست روتهیه کنید.
البته کتاب های جدید تر هم آمده که در سایت آدینه بوک می تونید پیدا کنید.
من از کتاب های استاد شمس العلما استفاده نکردم.(ebook)چون سایت اکسل ایران یک مدت کلاس های آموزشی رو در همین انجمن گذاشت و استقبال خوبی هم شد.ولی متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتونستم شرکت بکنم.انشالله در دوره های بعدی شرکت می کنم.
بعد مطالعه این کتاب برای خودتون پروژه تعریف کنید و مشکلاتتون رو در اینترنت مطرح کنید تا بتونید پاسخ بگیرید.
در یادگیری این بحث باید صبور باشید.
با تشکر

daghyad
2012/04/02, 16:42
سلام من کتاب اقای شهنازی را برای شروع خوندم کتاب اقای صمدیان ترجمه شده و سنگینه برای شروع همین الان هم برام سنگینه شما اگر چیزی از برنامه نویسی نمی دوید یه کلاس vb.net یا c#.net ذهم بد نیست بعد هلپ اکسل هم خوبه مثا هاشو یکی یکی اجرا کنید براحتی یاد می گیرید و بهد که اطلاعاتی کسب کردید اینترنت مووعی جسجو کنید[hr]
سلام کتاب اقای شمس العلما pdfکسی داردش؟[hr]
سلام من pdf در رذش زیاد دارم ولی زبان اصلی هستش تو اینترنت فراون هست pdf زبان اصلی منتها یه کمی اول از کتاب شهنازی شروع کن و بعد سراغ اونا برو و زبان انگلیسی pdfساده است و بیشتر کد که باید اجرا کنی و بعد تحلیل کنب برا خودت