PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت تاریخ و نام کاربری پس از تغییر یک سلول

arashzakeri
2012/02/13, 22:18
با عرض سلام خدمت دوستان
من میخام فایلی درست کنم که به محض وارد کردن اطلاعات در ستون D , نام کاربری کامپیوتر(user name) در ستون E و تاریخ وارد شدن اطلاعات در ستون F درج شود.(این فایل را میخام روی شبکه برای همکارام share کنم خیلی مهمه که چه کسی آخرین بار تغییرش داده)
درود بر شما

Javid Mokhtari
2012/02/13, 22:57
با سلام.
چه اطلاعاتی...؟چه نوع User name...؟میشه فایلی ضمیمه کنید و تو اون توضیح بدین...؟
(دوستان حد الامکان فایلی رو ضمیمه کنن تا بقیه دوستان برای پاسخ ، بهتر متوجه قالب سئوال شوند و دیگر نیازی به این پرسش و پاسخ های اضافی نباشد).با تشکر

arashzakeri
2012/02/22, 13:53
با سلام

دوست عزيز لينك فايل را گذاشتم، (من اگه بخام با كامپيوترم تو شركت log in بشم و به شبكه خودمون دسترسي پيدا كنم يك يوزرنيم و پسورد ميخام، مثلا يوزرنيم من arash_z است) حالا تو فايل پيوست كه من قراره درستش كنم و رو شبكه براي همه share كنم افراد مختلفي تو سلول D1 اطلاعات وارد ميكنن (مثلا مينويسن اين كار انجام شده)، من ميخام آخرين نفري كه اطلاعات سل را تغيير داده، يوزرنيم كامپيوترش تو ستون D و تاريخش را در ستون F درج بشه.
با درود فراوان
http://www.upload.iran-forum.ir/download63534.html