PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات از شیتی به شیت دیگه در شبکه

mokaram
2012/02/13, 23:33
با سلام خدمت دوستان
یه فایل دارم که توسط چهار کاربر تو شبکه همزمان باز هست تو چهار اتاق جدا
و همزمان سه نفر مشغول وارد کردن اطلاعات هستند
میخوان در حالیکه اون سه نفر دارن اطلاعاتشونا وارد میکنند اون اطلاعات بیاد تو شیت دیگه ای کاربر چهارم بهش دسترسی داره بشینه و تقریبا جوری باشه که به محض وارد شدن اطلاعات یا زمان نزدیکی اطلاعات برای نفر چهارم به نمایش دربیاد
ممنون دوستان عزیز

ali.b
2014/08/22, 11:57
اتقاقا سوال منم هست

Javid Mokhtari
2014/08/22, 12:05
با سلام خدمت دوستان
یه فایل دارم که توسط چهار کاربر تو شبکه همزمان باز هست تو چهار اتاق جدا
و همزمان سه نفر مشغول وارد کردن اطلاعات هستند
میخوان در حالیکه اون سه نفر دارن اطلاعاتشونا وارد میکنند اون اطلاعات بیاد تو شیت دیگه ای کاربر چهارم بهش دسترسی داره بشینه و تقریبا جوری باشه که به محض وارد شدن اطلاعات یا زمان نزدیکی اطلاعات برای نفر چهارم به نمایش دربیاد
ممنون دوستان عزیز
با سلام.
اگر همراه با فایل بود بهتر بود ...

ali.b
2014/08/23, 07:36
با سلام
من این کارو انجام دادم. مثلا دو فایل داشتم با نام 1 و 2 که هر دوتا در شبکه و سیستم های مختلفی بودن ( البتهبهتر هست هسمه در یک سیتم باشن تا در صورت خاموش شدن اون سیستم فایلی که در اون هست قابل دسترس باشه) کافیه فایل ها رو باز کنیم و با دستو = سلول ها رو به هم لینک بدیم البته این راه خیلی ساده و کم دردسر هست و نیاز نیست که فایل ها بعدا باید باهم باز باشن و با هر بار اجرا با پیغام اپدیت مواجه میشین که حتی متوان همین پیغام اپدیت رو هم برداست
این ساده ترین راه حتما راه های خیلی بهتر هست

ali.b
2014/08/23, 07:40
با کد vba هم میشه اما خیلی سخته و مخصوصا تحت شبکه باشه و هر کاربری بخواد فایل رو تغییر بده باید بگرده دنبال کسی که اونو طراحی کرده. اما با ی مساوی و قفل کردن شیت براحتی امکان پذیره.
ی مشکلی هسم هست اینکه وقتی مثلا ی ردیف سا تون ایجاد کنی دیگه این جدیدی ها رو. نشون نمیده. خودم دنبالشم حل شد میزارم تو تالار دوستان استفاده کنن