PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب داده ها از چند منبع

mahsa shayesteh
2012/02/29, 17:50
سلام به دوستای عزیز
سوال من مربوط میشه به انتخاب منابع داده از چند شیت مختلف تو pivot tableاکسل 2007 چطور ممکنه ؟؟
ممنون میشم جواب بدین

~M*E*H*D*I~
2012/02/29, 20:55
سلام
شما alt+d+pp (یعنی 2 بار p( بزنین بعد گزینه سوم رو انتخاب کنید

mahsa shayesteh
2012/03/02, 12:41
سلام به دوستان عزیز
راستش با روشی که اشاره شد تونستم داده هارو انتخاب کنم ولی غیر قابل استفادس چون به جای عنوان اطلاعات فقط column,row ,value میاد و تو قسمت value همه اطلاعات اعم از تاریخ عدد و اسم باهم میاد راهی هس درس بشه لطفا جواب بدید برام حیاتیه

~M*E*H*D*I~
2012/03/02, 16:30
سلام به دوستان عزیز
راستش با روشی که اشاره شد تونستم داده هارو انتخاب کنم ولی غیر قابل استفادس چون به جای عنوان اطلاعات فقط column,row ,value میاد و تو قسمت value همه اطلاعات اعم از تاریخ عدد و اسم باهم میاد راهی هس درس بشه لطفا جواب بدید برام حیاتیه

سلام
در جواب سوالتون فایل ضمیمه رو نگاه کنید در مورد اینکه اسم فیلد هاتون نمایش داده بشه نمیدونم چطور باید این کار رو کرد ولی شما میتونید در قسمتی که به رنگ زرد هس فیلد مورد نظر رو فیلتر کنید

sina285
2012/03/10, 03:57
سلام دوستان عزیز من یه برنامه می خواهم برابی یه مغازه که خرید و فروش و مقدار و سفارش را بتونم باهاش حساب کنم و از این جور چیز ها که خودتون می دونید . لطفا یه برنامه ای با اکسل در اختیارم قرار بدهید که بتونم انجامش بدهم با تشکر از شما دوستان گرامی و دانشمند zict.zict@yahoo.com