مشکل با data validation در اکسل 2013

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • mohammad.t
    • 2013/04/19
    • 1

مشکل با data validation در اکسل 2013

سلام.
    دوستان یه چند وقته با مشکل جدی تو اکسل 2013 روبرو شدم؛ امیدوارم به کمک شما عزیزان حل بشه.

تو اکسل 2013 وقتی از data validation برای ایجاد یک لیست استفاده میکنید، وقتی تعداد گزینه ها از 8 تا بیشتر باشه، در صورتی که In-cell dropdown تیک خورده باشه، هنگام باز کردن لیست کشویی یه نوار در گوشه ی سمت راست برای بالا و پایین بردن منو اضافه میشه. تا اینجا مشکلی نیست؛ اما به شرطی که sheet از چپ به راست باشه.
    وقتی روی sheet right to lrft کلیک میکنید و سند از راست به چپ نمایش داده میشه، توی لیست کشویی مشکل به وجود میاد. اینکه اون نوار بالا پایین بردن به سمت چپ منتقل میشه ولی پیدا نیست و همچنین در سمت راست جای نوار حالت قبلی، یه خط سیاه رنگ روی ابتدای گزینه های لیست رو میگیره!

ممنون میشم اگر بفرمایین که این مشکل رو چطور میشه حل کرد؛ چون توی اکسل 2010 این مشکل نیست و ظاهرا فقط تو اکسل 2013 وجود داره.
    و یه سوال دیگه، اینکه چطور میشه اون تعداد 8تایی رو که عرض کردم افزایش داد (که دیگه نیازی به بالا بردن نوار نباشه)؟

ضمنا عذرخواهم بابت طولانی شدن متن و همچنین اگر در جای مناسبی مطرح نکردم...
  • ~M*E*H*D*I~
    • 2011/10/19
    • 4376
    • 70.00

تست کردم بله حق با شماست ، به گمانم این مشکل مربوط نقصی در نصب باشه

sigpic

کامنت

• mdmemari

• 2012/10/04
      • 13

با سلام
      من هم با این مشکل برخورد کردم. حق با شماست ولی گمان نکنم مشکل از نصب باشه.
      بي هيچ تمنائي حراج محبت كنيم ، كه همه ما خاطره ايم و رفتني.

کامنت

• ~M*E*H*D*I~
        • 2011/10/19
        • 4376
        • 70.00

با جستجویی که تو نت کردم متوجه شدم چند باگ دیگه هم تو دیتاولیدیشن وجود داره با این حال راه حل خاصی براش پیدا نکردم

sigpic

کامنت

• adel28

• 2014/01/16
          • 19

دوستان منم با این مشکل در 2013 برخورد کرده ام.
          راهی برای حل اش نیست؟

کامنت

چند لحظه..