پیدا کردن شیت

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • shabakeha

• 2011/10/07
    • 216

پیدا کردن شیت

با سلام .
    بنده یک فایل اکسل دارم که یک برنامه در رشته برق است.این برنامه شامل یک شیت ورودی و یک شیت خروجی است.در شیت ورودی تعداد طرحها را میدهید در شیت خروجی تعداد ریز اجناس مورد نیاز را می دهد.
    حال یک سوال : در شیت خروجی در خانه هایی که تعداد را نشان می دهند که کلیک می کنی بجای فرمول می نویسد (=محاسبات! ) .به نظر خودم یعنی یک شیت دیگری وجود دارد که این ریز اجناس هر طرح در آن وجود دارد.
    حال اصلآ این شیت را در پایین صفحه ندارم.
    باید چطوری این شیت را پیدا کنم؟
    با تشکر.
    خرید و دانلود پروژه ها - پایان نامه ها - مقالات - کتب و نرم افزارهای مهندسی برق در فروشگاه مهندسین برق.

www.*******.ir
    www.********.ir
  • mmahdih

• 2011/05/09
    • 150

RE: پیدا کردن شیت

شما روي يك از شيت هاي كليك راست كنيد و در صورتيكه گزينه unhide فعال باشد يك شيت مخفي داريد البته امكان دارد شيتها از منوي Review بسته شده باشد در اين صورت شما بايد ابتدا از اين قسمت (با داشتن پسورد مربوطه آن) فايلهاي مخفي را كه نمي بينيد باز كنيد بعد ميتوانيد در صورت داشتن سيت ديگر آن را ببينيد.
    اميدوارم مفيد فايده واقع شود.
    خدايا تقدير دوستانم را زيبا بنويس تا من جز لبخند از آنها ديگري چيزي نبينم

کامنت

• shabakeha

• 2011/10/07
      • 216

RE: پیدا کردن شیت

نوشته اصلی توسط mmahdih
      شما روي يك از شيت هاي كليك راست كنيد و در صورتيكه گزينه unhide فعال باشد يك شيت مخفي داريد البته امكان دارد شيتها از منوي Review بسته شده باشد در اين صورت شما بايد ابتدا از اين قسمت (با داشتن پسورد مربوطه آن) فايلهاي مخفي را كه نمي بينيد باز كنيد بعد ميتوانيد در صورت داشتن سيت ديگر آن را ببينيد.
      اميدوارم مفيد فايده واقع شود.
      دمت گرم.
      خرید و دانلود پروژه ها - پایان نامه ها - مقالات - کتب و نرم افزارهای مهندسی برق در فروشگاه مهندسین برق.

www.*******.ir
      www.********.ir

کامنت

Working...