سوال vlookup

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • SAEED.R
    • 2012/06/10
    • 4

سوال vlookup

با سلام
    یه سوالی در رابطه با vlookup که مربوط به انبار داری میشه دارم در یک sheet کد جنس و تعداد جنس های دریافتی که در چندین تاریخ مختلف دریافت کردم را وارد می کنم و در sheet دیگر کد جنس و تعداد جنس هایی که به پیمانکار تحویل داده ام را را وارد کرده ام و در sheet دیگر شامل موجودی انبار مشه به این شکل که کل مقدار تحویل گرفته شده - کل مقداری که به پیمانکار تحویل داده ام
    مشکل اینجاست که وقتی کدی در قسمت تحویلی به پیمانکار نداشته باشم n/a# میزند که باعث می شود که موجودی ندهد اگر میشد که به جای n/a# عدد 0 را وارد می کرد مشکلم حل می شد
    خواهش می کنم اگه کسی میدونه کمکم کنه با تشکر
  • Javid Mokhtari
    مدير تالار ويژوال بيسيك

• 2012/01/16
    • 1213

RE: سوال vlookup

نوشته اصلی توسط SAEED.R
    با سلام
    یه سوالی در رابطه با vlookup که مربوط به انبار داری میشه دارم در یک sheet کد جنس و تعداد جنس های دریافتی که در چندین تاریخ مختلف دریافت کردم را وارد می کنم و در sheet دیگر کد جنس و تعداد جنس هایی که به پیمانکار تحویل داده ام را را وارد کرده ام و در sheet دیگر شامل موجودی انبار مشه به این شکل که کل مقدار تحویل گرفته شده - کل مقداری که به پیمانکار تحویل داده ام
    مشکل اینجاست که وقتی کدی در قسمت تحویلی به پیمانکار نداشته باشم n/a# میزند که باعث می شود که موجودی ندهد اگر میشد که به جای n/a# عدد 0 را وارد می کرد مشکلم حل می شد
    خواهش می کنم اگه کسی میدونه کمکم کنه با تشکر
    با سلام.
    میتونید از تابع شرطی IF استفاده کنید:
    ...IF(B1="";0;VLOOKUP
    در قسمت vlookup دستور خود را بنویسید.
    دوره های آموزش رایگان اکسل از صفر تا پیشرفته بصورت تصویری
    بیش از 60 جلسه آموزش ویدئویی رایگان

شرکت در دوره:

https://javidsoft.ir/courses/

کامنت

• khakzad

• 2010/03/17