درخواست کمک

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • shabakeha

• 2011/10/07
    • 216

درخواست کمک

با سلام.
    می خواستم در یک سلول چندتا تاریخ وارد کنم که بصورت کشویی نشان داده بشه.و جدید ترین تاریخ در صفحه اصلی و همچنین موقع پرینت گرفتن نشان داده بشه.می خواهم تاریخ ها را در چند مرحله مختلف وارد کنم.( یعنی همزمان چند تاریخ را وارد نمی کنم.) آیا راهی هست؟
    با تشکر.
    خرید و دانلود پروژه ها - پایان نامه ها - مقالات - کتب و نرم افزارهای مهندسی برق در فروشگاه مهندسین برق.

www.*******.ir
    www.********.ir
  • ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
    • 4374

RE: درخواست کمک

سلام
    فایل پیوست یک فایل زیپ شده است که ابتدا باید پسوند اون تبدیل به RAR بشه بعد حاوی یک فایل اکسل و یک اکتیوکس هست که باید اکتیوکس رو در SYSTEM32 کپی کنید و از TOOLS/REFERENCES از VBA EDITOR اقدام به نصب کنید بعد در شیت مربوطه از قسمت DEVELOPER قسمت INSERT پایینش یک علامت چکش هست (OTHER CONTROL ) رو بزنید ابزاری به نام HARISSDATEPICKET بهش اضافه شده اون رو انتخاب کنید و در شیت خودتون قرار بدید حالا یک کمبو باکس خواهید دید که با باز کردن اون تقیوم ماه جاری قابل مشاهده است میتونید ماه و سال دلخواه رو هم انتخاب کنید
    فایل های پیوست شده

sigpic

کامنت

• shabakeha

• 2011/10/07
      • 216

نوشته اصلی توسط vatanparast
      سلام
      فایل پیوست یک فایل زیپ شده است که ابتدا باید پسوند اون تبدیل به RAR بشه بعد حاوی یک فایل اکسل و یک اکتیوکس هست که باید اکتیوکس رو در SYSTEM32 کپی کنید و از TOOLS/REFERENCES از VBA EDITOR اقدام به نصب کنید بعد در شیت مربوطه از قسمت DEVELOPER قسمت INSERT پایینش یک علامت چکش هست (OTHER CONTROL ) رو بزنید ابزاری به نام HARISSDATEPICKET بهش اضافه شده اون رو انتخاب کنید و در شیت خودتون قرار بدید حالا یک کمبو باکس خواهید دید که با باز کردن اون تقیوم ماه جاری قابل مشاهده است میتونید ماه و سال دلخواه رو هم انتخاب کنید
      این TOOLS/REFERENCES در 2007 کجاست؟
      خرید و دانلود پروژه ها - پایان نامه ها - مقالات - کتب و نرم افزارهای مهندسی برق در فروشگاه مهندسین برق.

www.*******.ir
      www.********.ir

کامنت

• komeilex

با اجازه آقای وطن پرست. دوست عزیز همون طور که استاد گفتن باید برین تو محیط VB. اونجا که رفتین میبینینش.

کامنت

• shabakeha

• 2011/10/07
          • 216

ببینید یک فایل اکسل دارم که تجهیزات مصرفی هر صورتجلسه را می نویسم.اما یک صورتجلسه ممکنه تو چند روز مختلف اجرا بشه.حالا می خوام اگه امکانش هست فقط تمام تاریخهای اجرای اون صورتجلسه در خانه مربوطه باشد اما آ---ین تاریخ را در هنگام پرینت گرفتن نشان بدهد.

www.*******.ir
          www.********.ir

کامنت

• ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
            • 4374

ثبت چند تا تاریخ و پرینت از اخرین تاریخ کار ساده ای میتونه باشه الان متوجه نشدم ایراد کار کجاست اون اکتیوکس هم اگه نصب بشه میشه براش کد نویسی کرد تاریخ های خاصی نمایش داده بشه با ترکیب توابع فارسی

sigpic

کامنت

Working...