XML چیست؟

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • mahsa shayesteh

• 2011/12/07
    • 272

XML چیست؟

سلام به دوستای گلم
    تو تب developer مجموعه ابزاری هس به نام XML که source، EXPANSION PACKS و... وجود داره کسی میدونه کاربر اینا چیه یا یه نمونه برای مثال بزاره اصلا xml چیه و به چه دردی میخوره
    در روزگاری که لبخند ادمها بخاطر شکست توست برخیز تا بگریند
  • komeilex

RE: XML چیست؟

[align=justify]با سلام. تا اونجایی که من می دونم این فرمت زبان مشترک بین مجموعه نرم افزارای آفیس هستش. ینی با ذخیره کردن مثلا یک فایل اکسل با این فرمت می تونین تو سایر نرم افزارای آفیس ازش استفاده کنین. مثالی که شاید خیلی واضح و کاربردی باشه اینه که اگه شما یه فایل MSP رو به این فرمت سیو کنین می تونین بیارینش تو اکسل. به این صورت که با رفتن به تب developer و انتخاب گزینه import می تونین مسیر اون فایل msp رو بدین و بیارینش تو اکسل.
    البته با این نوع ذخیره سازی، حجم فایلتونم پایین میاد.[/align]

کامنت

• mahsa shayesteh

• 2011/12/07
      • 272

نوشته اصلی توسط komeilex
      [align=justify]با سلام. تا اونجایی که من می دونم این فرمت زبان مشترک بین مجموعه نرم افزارای آفیس هستش. ینی با ذخیره کردن مثلا یک فایل اکسل با این فرمت می تونین تو سایر نرم افزارای آفیس ازش استفاده کنین. مثالی که شاید خیلی واضح و کاربردی باشه اینه که اگه شما یه فایل MSP رو به این فرمت سیو کنین می تونین بیارینش تو اکسل. به این صورت که با رفتن به تب developer و انتخاب گزینه import می تونین مسیر اون فایل msp رو بدین و بیارینش تو اکسل.
      البته با این نوع ذخیره سازی، حجم فایلتونم پایین میاد.[/align]
      مرسی آقا کمیل ولی یه سوال دیگه مثلا یک فایل ورد رو کپی کنیم تو اکسل همون نتیجه رو میده که یک فایل xmlرو import کنیم یا بلعکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      در روزگاری که لبخند ادمها بخاطر شکست توست برخیز تا بگریند

کامنت

• komeilex

[align=justify]خواهش میکنم. والا تا اون جایی که من دیدم با import کردن یه فایل xml تمام ویژگی های مربوط به اون در یک table وارد میشه و در ادامه هم میشه با امکاناتی که تو همین قسمت در اختیارتون میده راحتتر کار کنین. امکاناتی مثل refresh data. ولی با کپی کردن صرفا همون اطلاعاتی که دیده میشه رو میاره.[/align]

کامنت

• ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
          • 4374

سلام
          در لینک زیر توضیحات مبسوطی داده شده

http://salarsoft.somee.com/magaleh/m_what_xml_1.htm

sigpic

کامنت

Working...