فراخوان اطلاعات به وسیله فرم

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • amirgolshan

• 2012/06/22
    • 50

فراخوان اطلاعات به وسیله فرم

با سلام؛

ضمن تشکر از سایت خوب شما ، سوالی دارم ک ممنون می‌شوم در صورت امکان من را راهنمایی فرمائید:

به چه طریقی میتوانم یک سری اطلاعات را از روی یک "دیتا بیس" حجیم در اکسل خارج کنم ؟ منظورم این هست ک یک اپراتور با پر کردن یک فرم و دادن مثلا ،کد، دیسپلین و... بتواند سایر اطلاعات مربوط به اون کد ک مثلا یک جدول تقریبا بزرگ است را ببیند .

یادآور میشود ک اینجانب قادر ب نوشتن " VBA " نیستم. آیا پیشنهاد می‌دهید ک اینکار در اکسس انجام شود یا اکسل؟

سپاس فراوان.
  • MEYTI

• 2010/11/11
    • 362

RE: فراخوان اطلاعات به وسیله فرم

با سلام دوست عزیز شما باید بوسیله کد نویسی و ایجاد LISTBOX در فرم اینکارو انجام بدی
    البته راه های دیگه ای هم هست که بستگی به حجم اطلاعات و تعداد ستونها داره
    مهدی کریمی

کامنت

• shamsololama

• 2010/02/15
      • 940

RE: فراخوان اطلاعات به وسیله فرم

نوشته اصلی توسط amirgolshan
      با سلام؛

ضمن تشکر از سایت خوب شما ، سوالی دارم ک ممنون می‌شوم در صورت امکان من را راهنمایی فرمائید:

به چه طریقی میتوانم یک سری اطلاعات را از روی یک "دیتا بیس" حجیم در اکسل خارج کنم ؟ منظورم این هست ک یک اپراتور با پر کردن یک فرم و دادن مثلا ،کد، دیسپلین و... بتواند سایر اطلاعات مربوط به اون کد ک مثلا یک جدول تقریبا بزرگ است را ببیند .

یادآور میشود ک اینجانب قادر ب نوشتن " VBA " نیستم. آیا پیشنهاد می‌دهید ک اینکار در اکسس انجام شود یا اکسل؟

سپاس فراوان.

با درود فراوان
      اینکه با اکسل یا اکسس انجام بدی خب با هردو میشه ولی شما با هر کدوم که مسلط تر هستی با همون انجام بده
      و در مورد اینکه دیتابیس حجیم یعنی چقدر چندتا ستون و چندتا ردیف ؟
      اگر توضیح بیشتر و یا نمونه کارت رو بذاری میشه براتون یک نمونه طراحی کرد که ببینی
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      بمانیم تا کاری کنیم ،نه کاری کنیم تا بمانیم (دکتر شریعتی)
      shamsololama@yahoo.com
      09177733411

کامنت

Working...