برگه مرخصی استعلاجی

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • reza_1357

• 2010/11/24
    • 16

برگه مرخصی استعلاجی

با سلام خدمت دوستان محترم
    با توجه به اینکه تو اداره مسئول حضور و غیاب هستم یه فرم هست که با توجه به برگه استعلاجی پزشک برای کارمندان صادر میشه که اون فرم رو در sheet1 طراحی کردم که یکسری اطلاعات اون ثابته و میشه دستی نوشت و تغییر نداد مثل نام دستگاه ، تاریخ و شماره حکم و ...
    ولی یکسری از اطلاعات هست که جداگانه برای هر کارمند باید تایپ بشه مثل : نام - نام خانوادگی - عنوان پست سازمانی - واحد سازمانی - محل جغرافیایی خدمت - شماره مستخدم
    که در sheet2 برای نمونه چندتا از اسامی رو بعنوان بانک اطلاعات گذاشتم
    حالا میخوام ببینم میشه کاری کرد که به طور مثال وقتی جلوی نام خانوادگی بنویسیم "حسی.." اولاً کسانی که فامیلیشون "حسینی" هست (حالا یکی یا هرچند تا بود اگر به صورت کشویی باز بشه اگر هم نشد با کلیدهای جهت نما به سمت بالا و پایین) برام بیاره و بعد از انتخاب فامیلی به طور خودکار اسم واحد سازمانی - محل جغرافیایی خدمت و ... تو شیت های مربوط به خودش بنویسه
    فایل رو پیوست میکنم تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن تا بعداً قسمت دوم سوالم رو مطرح کنم
    از لطف همتون ممنون فدای همتون
    فایل های پیوست شده
  • Alireza
    مدير تالار تنظيمات اكسل

• 2011/03/01
    • 648

RE: برگه مرخصی استعلاجی

با سلام
    دوست گرامی درsheet 2 یک ستون بعنوان کد پرسلنی اضافه کردم که با وارد کردن این کد در قسمت شماره مستخدم فرم ، همه اطلاعات بصوت خودکار تکمیل میگردد بر اساس اطلاعات sheet2 روش فرمول نویسی هم در شیت یک مشخصه.
    البته میشه به جدول ایتم های دیگه اضافه کرد
    فایل های پیوست شده
    تنها راهي که به شکست مي انجامد، تلاش نکردن است

کامنت

• reza_1357

• 2010/11/24
      • 16

دست شما درد نکنه اما دوست عزیز من باید بشینم کد 300 تا پرسنل رو حفظ کنم بعد اگر میتونستی کاری کنی که جلوی سل نام خانوادگی فایمیلی طرف رو مینوشتی بعد اطلاعات میومد خیلی بهتر بود بعد اگه از یه فامیلی 2 تا داشتیم تکلیف چیه؟ ممنون odgy:

کامنت

• khakzad

• 2010/03/17
        • 2034

سلام
        جستجو بر اساس فامیل هم شدنی هست.با استفاده از تکنیک vlookup موارد تکراری می تونید بهش برسید
        توی سایت زیاد هست.بگردید پیدا می کنید

کامنت

• reza_1357

• 2010/11/24
          • 16

ولی باز جواب سوالم رو نگرفتم نمیشه بجای وارد کردن کد ، فامیل شخص رو وارد کرد بعد جاهای خالی پر بشه؟
          این قسمت هم که بنکل فراموش کردین
          "میشه کاری کرد که به طور مثال وقتی جلوی نام خانوادگی بنویسیم "حسی.." اولاً کسانی که فامیلیشون "حسینی" هست (حالا یکی یا هرچند تا بود اگر به صورت کشویی باز بشه اگر هم نشد با کلیدهای جهت نما به سمت بالا و پایین) برام بیاره و بعد از انتخاب فامیلی به طور خوگدکار اسم واحد سازمانی - محل جغرافیایی خدمت و ... تو شیت های مربوط به خودش بنویسه"

کامنت

Working...