نوار منو در فرم

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • leilaasgharpour@ymail.com

• 2013/12/23
    • 130

نوار منو در فرم

سلام چگونه بجای bottonنوار منو در فرم طراحی کنیم که هر نوار منو زیر مجموعه خود رادشته باشد (مثل ویندوز)
  • Alireza
    مدير تالار تنظيمات اكسل

• 2011/03/01
    • 648

نوشته اصلی توسط leilaasgharpour@ymail.com
    سلام چگونه بجای bottonنوار منو در فرم طراحی کنیم که هر نوار منو زیر مجموعه خود رادشته باشد (مثل ویندوز)
    سلام
    سوالتون خیلی کلیه لطفا نمونه فایلتون رو بزارید و بر اساس اون سوال بفرمایید
    تنها راهي که به شکست مي انجامد، تلاش نکردن است

کامنت

• Amir Ghasemiyan

• 2013/09/20
      • 4476

فكر كنم چيزي كه شما ميخواين رو قبلا آقاي وطن پرست قرار داده بودن. منتهي يكم تغييرات نياز داره. فايل آقاي وطن پرست رو به پيوست تقديم ميكنم

فایل های پیوست شده

کامنت

• ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
        • 4374

منو میشه در اکسل ایجاد کرد هم در یوزرفرم ها و هم در محیط اکسل ولی به شخصه بجای منو استفاده از کمبوباکس رو پیشنهاد میکنم با تغییرات افکت میشه دقیقا مثل یک منو درش اورد تنها ایرادی که هست اینه در این روش زیر منو برای آیتم های کمبوباکس نمیشه گذاشت

sigpic

کامنت

• hooman_tt

• 2013/03/03
          • 31

با سلام
          جناب اقای مهدی
          استاد ارجمند
          من یکی از کاربران اکسل هستم که علاقه زیادی به زیباسازی فایل هام و استفاده از حداکثر قابلیت های اکسل دارم .
          99% اطلاعاتم را هم از این سایت بدست آوردم و همه جا هم گفتم که هر چی دارم از شما اساتید گرانقدره.
          که با مهندسی معکوس کلی اطلاعات از شما سروران گرامی بدست آوردم .
          ممنون میشم در این مورد که فرمودین فایل نمونه ای قرار بدین.
          استفاده از منو در فایل ها و گزارشات برای من خیلی با اهمیت بوده و استفاده فراوان در زمینه شغلی ام دارد .
          سپاسگزارم.

کامنت

• komeilex
            مدير تالار توابع اكسل

• 2013/10/18
            • 233

آقا من خیلی وقت پیش یه همچین چیزی درست کردم. فایلشو براتون میزارم شاید به درد خورد. البته شاید اشکال بالا بودن حجم داشته باشه که به خاطر فایل فلشی هستش که بهش اضافه کردم که از معایب زیبا سازی فایل اکسل هستش دیگه

menu.xlsm
            وقتی خدا مشکلت رو حل میکنه به تواناییش ایمان داری و وقتی مشکلت رو حل نمی کنه بدون که به تواناییت ایمان داره...

کامنت

• hooman_tt

• 2013/03/03
              • 31

با سلام خدمت استاد گرامی و عرض تشکر از حضرتعالی
              آیا امکانش هست که یه انجمنی داشته باشیم به عنوان ( مثلاً منو) که هر یک از اساتید در صورت تمایل شاهکارشون رو بزارن توش که همه یک جا جمع آوری شده باشه تا برای کاربران آینده هم راحت تر قابل دسترس باشه؟!
              یا هر انجمن دیگری که به فکر شما اساتید محترم برسه .
              مثلاً انجمن حرکت در اکسل که شامل فایل ها و نمونه هایی در حرکت سازی با اکسل چه در نمودارها و داشبوردها، چه در کار با تصاویر ، چه حرکت نوشته در یک سلول یا textbox و یا هر چیز دیگری باشد.
              در این زمینه هر کمکی جهت آرشیو سازی و آپلود کردن از دست بنده بر بیاد باعث افتخار است .
              آیا راهی دارد ؟

کامنت

• komeilex
                مدير تالار توابع اكسل

• 2013/10/18
                • 233

استاد زحمت کشمون آقای قاسمیان باید لطف کننو پیگیری کنن.
                وقتی خدا مشکلت رو حل میکنه به تواناییش ایمان داری و وقتی مشکلت رو حل نمی کنه بدون که به تواناییت ایمان داره...

کامنت

Working...