درخواست برای حساب کردن ساعت کاری

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • alireza_dadashy
    • 2013/04/11
    • 2

درخواست برای حساب کردن ساعت کاری

با سلام خدمت اساتید محترم
    من تقریبا تمام مباحث رو دیدم ولی احساس می کنم نیاز به یه طرح خاص دارم برای حساب کردن ساعات کاری اونم به این صورت هستش که ساعات کاری کارمند ها یه مقداری پیچیده هستش به این صورت که ساعات نرمال کاری 8 تا 17 برای روز های عادی با احتساب 1 ساعت نهار و روز های پنجشنبه 8 تا 13 بدون ساعت نهاری حالا ممکنه تو روزهای معمولی یا پنج شنبه کارمندی ساعت 6 صبح بیاد سر کار و ساعت 18 کارو تعطیل کنه خب این ساده هستش 2 ساعت صبح اضافه کاری داره 1 ساعت عصر حالا ممکنه 9 صبح بیاد سر کار ساعت 18 تعطیل کنه حالا 1 ساعت صبح رو مرخصی رفته 1 ساعتم عصر اضافه کاری داره میخوام اینو جدا حساب کنه نه اینکه از مجموع ساعات کاری حساب کنه یعنی 1 ساعت صبحش بره جزو مرخصیاش 1 ساعت عصرم که اضافه کاریه خلاف این قضیه هم هستش که صبح ساعت 6 بیاد عصر ساعت 15 تعطیل کنه که دوباره صبح اضافه کاری داره عصر مرخصی....تمام شد من نتونستم با if حلش کنم راهنماییم کنید ممنونتون میشم
  • misammisam
    مدير تالار حسابداری و اکسل

• 2014/04/03
    • 892

با سلام
    ليست ورود و خروج كارگري : ليست ورود و خروج كارگري - misam.xls
    ليست محاسبه حقوق و دستمزد : ليست حقوق - misam.xls
    اين دو تا ليست فكر كنم ميتونه مشكلات شمارو حل بكنه ، ليست حقوق و ورود و خروج كارگري بصورت استاندارد رو داره و با تركيب اطلاعاتي كه از ليست كارگري بدست مياريد و انتقال اون به فرم حقوق و دستمزد نبايد ديگه مشكلي داشته باشيد .
    موفق باسيد
    sigpic

کامنت

• alireza_dadashy
      • 2013/04/11
      • 2

این فایل ها قابلیت ادیت ندارن

کامنت

• misammisam
        مدير تالار حسابداری و اکسل

• 2014/04/03
        • 892

نوشته اصلی توسط alireza_dadashy
        این فایل ها قابلیت ادیت ندارن
        سلام
        رمز روشون گذاشتم تا يك وقت فرمولهاي داخلش دست نخوره و موجب مشكل بشه ، آخه يكم فرمولاي داخلش طولاني شده و اطلاعاتي هم كه واردش ميشه حساسه و ميتونه باعث اشتباه انداختن كاربر بشه .
        رمز فايل براي اديت كردنش 372372 هست . ولي توصيه بهتون ميكنم كه فرمولاي داخلشو دست نزنيد.
        موفق باشي
        sigpic

کامنت

Working...