ايجاد Lb در يوزرفرم

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • 4017

• 2010/10/03
    • 114

ايجاد Lb در يوزرفرم

با سلام
    چطوري ميشه در يوزر فرم يه Lb ايجاد كرد. فرق Lb با ListBox اينه كه Lb رنگ زمينه نداره و كاملا بيرنگه و فقط متن توش رنگيه
    با تشكر
    اگر تنهاترين تنهايان شوم بازهم خدا هست،
    او جانشين تمام نداشته هاي من است...!
  • K1P

• 2014/07/10
    • 20

سلام
    فکر کنم منظورتان label باشد، اگر اينطور است وقتي يک يوزر فرم تشکيل مي دهيد يک toolbox هم با آن ظاهر مي شود، توي TOOLBOX آن ابزاري که با حرف بزرگ a انگليسي مشخص گرديده همان مورد دلخواه شما است، روي آن کليک کرده و سپس موس را داخل يوزر فرم برده و کليک و درگ کنيد.
    اگر toolbox ظاهر نشد، مي توانيد از قسمت view منوي بالايي به آن دسترسي پيدا کنيد.
    ضمنا" رنگ زمينه دارد، ولي رنگ زمينه اش با يوزر فرم يکي است.
    Last edited by K1P; 2014/07/15, 14:45.

کامنت

• 4017

• 2010/10/03
      • 114

نوشته اصلی توسط K1P
      سلام
      فکر کنم منظورتان label باشد، اگر اينطور است وقتي يک يوزر فرم تشکيل مي دهيد يک toolbox هم با آن ظاهر مي شود، توي TOOLBOX آن ابزاري که با حرف بزرگ a انگليسي مشخص گرديده همان مورد دلخواه شما است، روي آن کليک کرده و سپس موس را داخل يوزر فرم برده و کليک و درگ کنيد.
      اگر toolbox ظاهر نشد، مي توانيد از قسمت view منوي بالايي به آن دسترسي پيدا کنيد.
      ضمنا" رنگ زمينه دارد، ولي رنگ زمينه اش با يوزر فرم يکي است.
      با سلام و تشكر از پاسخي كه دادين
      اما ايني كه من ميگم تو قسمت propertis تو قسمت name مينويسه مثلا Lb1 و همينطور از اين دست يكي ديگه هم هست كه مينويسه Cb1
      فرقشون با ليست باكس يا كمبوباكس معمولي اينه كه اينا كاملا بيرنگن و رنگ زمينه اي ندارن. به درد وقتي ميخورن كه يه عكس پس زمينه باشه. بي رنگ رو عكس ميشينن و فقط متن توش رنگي ميشه

کامنت

• 4017

• 2010/10/03
        • 114

با تشكر.موضوع حل شد
        بايد تو قسمت پروپرتيس ليست باكس گزينه ي BorderStyle رو از 1 به 0 تغيير بديم تا زمينه همرنگ عكس زمينه بشه
        ممنون

کامنت

• K1P

• 2014/07/10
          • 20

نوشته اصلی توسط 4017
          با تشكر.موضوع حل شد
          بايد تو قسمت پروپرتيس ليست باكس گزينه ي BorderStyle رو از 1 به 0 تغيير بديم تا زمينه همرنگ عكس زمينه بشه
          ممنون
          البته فکر کنم BorderStyle را اشتباه مي کنيد، BACKSTYLE بايد به صفر تغيير کند
          در اصل اين همان LABEL1 بوده است که اسمش را دستي عوض کرده اند به LB1 و BACKSTYLE آن را به صفر تغيير داده اند.

کامنت

Working...