تغییر علامت در اکسل 2013

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • maziardm

• 2013/05/17
    • 450

تغییر علامت در اکسل 2013

با سلام و شب خوش
    من مدتیه اکسل 2013 استفاده می کنم. یه مشکلی دارم. وقتی می خواستم یه تابع رو داخل یه سلول در اکسل 2007 یا 2010 بنویسم از دکمه ; یا , برای جدا کردن جمله های هر فرمول استفاده می کردم. ولی الان هیچ کدوم از اینها رو قبول نمی کنه و از حرف ؛ برای جداسازی استفاده می کنه. می خواستم بدونم چطور می تونم این حالت رو عوض کنم و به حالت اول برگردونم. عکس رو هم برای مشاهده بهتر براتون گذاشتم. با تشکر از شما

فایل های پیوست شده
  • Amir Ghasemiyan

• 2013/09/20
    • 4476

سلام دوست عزيز
    به اين لينك يه سري بزنين

[حل شده] تغییر کاراکتر( ; ) Semicolon با ( , ) Comma در اکسل؟

کامنت

• maziardm

• 2013/05/17
      • 450

نوشته اصلی توسط amir ghasemiyan
      سلام دوست عزيز
      به اين لينك يه سري بزنين

[حل شده] تغییر کاراکتر( ; ) Semicolon با ( , ) Comma در اکسل؟
      با سلام. ممنون از راهنماییتون. یه سوال اونجا گذاشتم (تو پست معرفی شده. میشه برید و سوالمو ببینید؟ با تشکر از شما

کامنت

• maziardm

• 2013/05/17
        • 450

با سلام مجدد. راستی یه سوال دیگه داشتم گفتم در همین جا مطرح کنم.
        تو قسمت تنظیمات decimal seporatore رو با علامت / تنظیم کردم. تا اعشار رو با کسره جدا کنه. ولی وقتی تنظیمات سلول رو به حالت نامبر می زارم و برای مثال می خوام بنویسم 2/3 به جای اینکه اینطور نمایش داده بشه میاد 2 را تقسیم بر 3 می کنه. رو حالت جنرال درست درج میشه ولی رو حالت نامبر اینطور نیست. برای استفاده از اعشار هم مثل قبل از دکمه . روی کیبورد و نامبر کی استفاده می کنم. راستی از دکمه تقسیم هم وقتی استفاده می کنم همین نتیجه رو میده. با تشکر

کامنت

• maziardm

• 2013/05/17
          • 450

نوشته اصلی توسط maziardm
          با سلام مجدد. راستی یه سوال دیگه داشتم گفتم در همین جا مطرح کنم.
          تو قسمت تنظیمات decimal seporatore رو با علامت / تنظیم کردم. تا اعشار رو با کسره جدا کنه. ولی وقتی تنظیمات سلول رو به حالت نامبر می زارم و برای مثال می خوام بنویسم 2/3 به جای اینکه اینطور نمایش داده بشه میاد 2 را تقسیم بر 3 می کنه. رو حالت جنرال درست درج میشه ولی رو حالت نامبر اینطور نیست. برای استفاده از اعشار هم مثل قبل از دکمه . روی کیبورد و نامبر کی استفاده می کنم. راستی از دکمه تقسیم هم وقتی استفاده می کنم همین نتیجه رو میده. با تشکر
          سلام و روز خوش. دوستان کسی پاسخی نمیده؟ با تشکر

کامنت

• khakzad

• 2010/03/17
            • 2034

خب وقتی number می ذارید، چون / پیشفرض اکسل برای تقسیم هست، تقسیم م یکنه دیگه.
            یا رو number نذارید (اگر اصرار دارید به /)
            یا اینکه از همون . استفاده کنید برای اعشار
            موفق باشید

کامنت

Working...