کاهش حجم فایل

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • exceliran

• 2010/02/15
    • 86

کاهش حجم فایل

باعرض سلام خدمت اساتید گرامی. بنده یک سری فایل اکسل دارم که فرمول هم زیاد استفاده شده درونشون. حجم فایل به 300kb یا 250kb که میرسه دیر بالا میاد. برخی از این فایل ها کد vba هم داره. چجوری میشه حجم فایل رو کم کرد یا اینکه این مشکل به وجود نیاد؟؟؟؟( باتوجه به اینکه این فایل ها قراره اطلاعاتش افزایش پیداکنه در ادامه)
  • misammisam
    مدير تالار حسابداری و اکسل

• 2014/04/03
    • 892

يا سلام
    حچم فايل شما زياد نيست ، احتمالا مشكل كار شما جاي ديگه ايه ، شايد از فرمولهاي آرايه اي زياد استفاده كرديد يا همچين چيزهايي.
    sigpic

کامنت

• exceliran

• 2010/02/15
      • 86

بیشتر از vlookup استفاده کردم. آرایه به ندرت. حالا چه پیشنهادی میدین؟؟؟

کامنت

• komeilex
        مدير تالار توابع اكسل

• 2013/10/18
        • 233

با تشکر فراوان از misammisمن پیشنهادم اینه یه سر به لینک زیر که استاد وطن پرست زحمتشو کشدین بزنین:

آموزشي: رژیم لاغری برای اکسل های چاق
        وقتی خدا مشکلت رو حل میکنه به تواناییش ایمان داری و وقتی مشکلت رو حل نمی کنه بدون که به تواناییت ایمان داره...

کامنت

• exceliran

• 2010/02/15
          • 86

نوشته اصلی توسط komeilex
          با تشکر فراوان از misammisمن پیشنهادم اینه یه سر به لینک زیر که استاد وطن پرست زحمتشو کشدین بزنین:

آموزشي: رژیم لاغری برای اکسل های چاق
          مشکل اینجاس که از vba هم استفاده کردم و اگر باینری save کنم پاک میشن

کامنت

• misammisam
            مدير تالار حسابداری و اکسل

• 2014/04/03
            • 892

نوشته اصلی توسط exceliran
            بیشتر از vlookup استفاده کردم. آرایه به ندرت. حالا چه پیشنهادی میدین؟؟؟
            vlookup هم بعيده كه فايل رو كند بكنه ، يه تابع آرايه اي دو وجهي حتي با حدود 300 سطر اطلاعات ميتونه باعث بشه فايل هنگ بكنه ، من خودمم دقيقا تو يه فايلي كه دارم تهيه ميكنم با اين مشكل مواجه شدم و مجبورم كل ساختار فايلمو عوض كنم ، شما هم بايد سعي كنيد كه فايلتونو جوري طراحي كنيد كه از فرمولهايي به اين شكل استفاده نكنيد .
            sigpic

کامنت

Working...