اتصال به شیت پایه

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • moslemi

• 2011/03/04
    • 110

اتصال به شیت پایه

با سلام
    دوستان من یک فایل اکسل دارم که از یک شیت پایه و چند تا شیت تشکیل شده که البته سایر شیت ها تفکیکی شیت پایه می باشند.
    سوالی که دارم اینکه می خوام در صورتی که در جدول پایه ردیفی را حذف یا ایجاد کردم . در شیت مورد نظر اعمال بشه و در شیت مورد نظر هم حذف یا ایجاد بشه
    مثلا اگه در شیت پایه یک ردیف از استان تهران حذف کردم در شیت خود تهران نیز حذف بشه
    باتشکر
    فایل های پیوست شده
  • ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
    • 4374

اگر فرمت تمامی شیت ها همانند هم هستند و داده ها بر هم منطبق ، کافیه وقتی میخواید تغییری اعمال کنید بر روی تب sheet راست کلیک کنید و select all رو انتخاب کنید تا تغییرات در تمامی شیت ها اعمال بشه اما اگر دادهها بر هم منطبق نیستند شاید با کدنویسی بشه کاری کرد

sigpic

کامنت

• ali.b

• 2014/01/12
      • 798

با سلام در قسمت آموزش ویژوال بیسیک تقریبا چنین کدی وجود داره کمی جستجو کنین پیدا میکنید

کامنت

• ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
        • 4374

نوشته اصلی توسط absorkhi
        با سلام در قسمت آموزش ویژوال بیسیک تقریبا چنین کدی وجود داره کمی جستجو کنین پیدا میکنید
        اگه مطلبی با این مضمون هست لطفا لینک بده

sigpic

کامنت

• علی فاطمی

• 2014/02/17
          • 523

نوشته اصلی توسط moslemi
          با سلام
          دوستان من یک فایل اکسل دارم که از یک شیت پایه و چند تا شیت تشکیل شده که البته سایر شیت ها تفکیکی شیت پایه می باشند.
          سوالی که دارم اینکه می خوام در صورتی که در جدول پایه ردیفی را حذف یا ایجاد کردم . در شیت مورد نظر اعمال بشه و در شیت مورد نظر هم حذف یا ایجاد بشه
          مثلا اگه در شیت پایه یک ردیف از استان تهران حذف کردم در شیت خود تهران نیز حذف بشه
          باتشکر
          با سلام لطفا فایل پیوست رو ملاحظه کنین.
          لازم بذکر است فایل حاوی کدهای vba می باشد.
          فایل های پیوست شده
          در دنیا فقط یک نفر وجود دارد که باید از او بهتر باشید و آن کسی نیست جز گذشته خودتان

کامنت

Working...