نتایج دومین مسابقه از سری دهم مسابقات مهارت اکسل

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • ~M*E*H*D*I~
    • 2011/10/19
    • 4376
    • 70.00

نوشته اصلی توسط mohammad_ashooryan
    باسلام و درود
    با توجه به اینکه همه پاسخهای بالای نمره 8 درسته و خیلی به هم نزدیکه.
    پیشنهاد میکنم اختلاف بین نمرات کمتر بشه.
    مثلا 8.5، 8.75 و 9
    این رو هم تقدیم میکنم به خودم تا سری بعد فرمولامو کوتاه تر کنم و نمره بیشتری بگیرم
    بر اساس دو مسابقه اول خیلی زوده که نفر اول مسابقات مشخص شده باشه ، هنوز سوالات دیگه باقی مونده و فکر میکنم امتیازات خیلی بهم نزدیک بشه پس نگران فاصله به وجود آمده نباشید و تا آخر مبارزه کنید

sigpic

کامنت

• shariflotfi

• 2016/09/26
      • 27
      • 82.00

نوشته اصلی توسط rasools13
      سلام
      تشکر بابت ارسال پاسخ دوستان و همچنین بهترین پاسخ از نظر داوران
      واقعا بررسی پاسخ ها و مشاهده روش های مختلف و همچنین نکات ریزی که رعایت شده بود برام لذت بخش بود

فقط یک نکته (صرفا جهت اطلاع) در مورد پاسخ صحیح از نظر داوران اینکه فرمول استفاده شده برای محاسبه تعداد روز کاری (نمونه پاسخ اول) تنها برای این مورد سوال درست بوده و جامعیت ندارد
      فرمول:

کد PHP:
      =IF(H7="","",SUMPRODUCT((cities=H7)*(WEEKDAY(dates)<>6)))
      و
      =IF(H7="","",NETWORKDAYS.INTL(I7,J7,16,(($E$7:$E$25)<>H7)*($C$7:$C$25))) 
      برای مثال اگر در شیراز دفتر هم قرار داشته باشد و یک فعالیت کاری دفتر در شیراز به جدول داده ها اضافه شود به تعداد روزهای کاری ماموریت در شیراز یک روز اضافه می گردد که صحیح نیست.
      ..
      فرمولی که دوستان استفاده کردن جامعیت لازم رو داره برای نمونه فرمول خودم و یکی از دوستان در ذیل ارایه شده

کد PHP:
      =SUMPRODUCT(--(City=H8),--(Task=G$7),--(WEEKDAY(date,16)<>7))
      و
      =IF(H7<>"",SUMPRODUCT((ActDate>=I7)*(ActDate<=J7)*(City=H7)*(Action=$G$7)*(WEEKDAY(ActDate,16)<>7)),""
      ..
      با تشکر
      با درود. بعضي دوستان محبت مي كنند و وقت زياد صرف مي كنن . قابل تقديره . به شخصه خودم فرصت اين مقايسه ها رو ندارم. از اين دوستمون تشكر مي كنم كه خلاصه اي از نكات ريزي كه تو پاسخ ها ديدن بيان مي كنن. هم شركت كنندگان از اشتباهات ريز آگاه مي شن و هم داوران عزيز گوشه چشمي به اين نكات ريز خواهند داشت (كه مطمئنا دارن). ممنون

کامنت

• hesabdar82

• 2014/05/08
        • 17
        • 80.00

سلام
        وقتتون به خیر
        من جوابها رو که نگاه کردم ، متوجه شدم فقط به خاطر اینکه متوجه نشدم باید روز جمعه رو از روزهای کاری کم کنم سه و نیم نمره از من نسبت به بقیه کم شده!!!
        در ضمن ما در مورد ماموریت روز جمعه رو از روزهای کاری کم نمیکنیم و این به نوعی نقص سواله

من راضی نیستم ازتون به حق حضرت عباس

آقا من رو رتبه سومی برنامه ریزی کردم

کامنت

چند لحظه..