نمیدونم شاید سوالم مربوط به پیوت تیبل باشه(فوری)

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • faslebahari

• 2018/07/10
    • 205
    • 17.00

پرسش نمیدونم شاید سوالم مربوط به پیوت تیبل باشه(فوری)

سلام من میخوام از شیت خام یه همچین گزارشی دربیارم درواقع من میخوام نوسات قیمتی این محصولات رو کنار هم بزارم ولی هرکاری کردم با پیوت تیبل هم شایدم من بلد نبودم ممنون میشم یه همچین چیزی رو بگیید چطوری انجام بدم و دیتاهای زیادی دارم که باید به این شکل کنار هم بزارم و کنترل کنم.
    فایل های پیوست شده
  • saed.rasa

• 2014/11/02
    • 1054

تست کنید
    فایل های پیوست شده
    اگر کسی به شما کمک کرد، سمت راست پایین هر موضوع تیک «3پاس» یادتان نرود لطفا
    اگر مشکل تان حل شد، حتما تیک سبز رنگ «حل شد» در پست اول را بزنید

اگر میخواهید بهتر و دقیق تر و سریع تر به شما کمک شود، یک «فایل نمونه» قرار دهید
    فایل نمونه: حداکثر 50 کیلوبایت - کوتاه، تقریبا 10 سطری - به همراه جواب یا خروجی یا نتیجه مورد انتظار
    مسیر ارسال فایل : پایین سمت چپ - تنظیمات اضافی - فایل پیوست

کامنت

• faslebahari

• 2018/07/10
      • 205
      • 17.00

با سلام ممنون که وقت گذاشتید
      خوب چطوری اینکارو کردید ؟
      چون من فرمول شمارو انجام دادم انجام نمیشد میشه یه کلیپ چند ثانیه از کارتون که بگید چطوری انجام دادید نشون بدید ؟

کامنت

• saed.rasa

• 2014/11/02
        • 1054

کلیپ نمیشه نه!
        مشکلتان کجاست ؟ مگه الان فرمول ها طبق نمونه شما عمل نمی کنه؟ همه سیب ها را آوردم براتون در ردیف اول

فایل نمونه: حداکثر 50 کیلوبایت - کوتاه، تقریبا 10 سطری - به همراه جواب یا خروجی یا نتیجه مورد انتظار

کامنت

• faslebahari

• 2018/07/10
          • 205
          • 17.00

ظاهر درسته ولی برای من اینجوری باز میشه
          بعد سیب برای من مثال استفاده کردم فکر کنید من کلی اسم دیگه هستش باید اینجوری کنار هم بزارم دقیقا به همین شکل اینجوری من نوسانات قیمت هارو کنار هم میبینم

من الان نمیدونم به چه شکلی شما این روش رو انجام دادید که بتونم رو فایلی دیگه این روش رو انجام بدم

راستی از طریق پیوت تیبل نمیشه اینکارو کرد ؟

کامنت

• saed.rasa

• 2014/11/02
            • 1054

با pivot table شاید، با Power Pivot و DAX و powe qurry حتما امکان پذیر است من فعلا به سایر ابزار های اکسل دسترسی ندارم
            فرمول هم سخت نیست به نظرم شما فقط باید بازه ها را تغییر دهید فرقی نمی کند اگر ما برای یک نمونه 4 تایی موفق به انجام شدیم به 40000 تا داده هم باشد مشکلی نخواهد داشت . پس بجای بهانه، باید خودت بیشتر تلاش کنی لطفا

دوست ندارم تنبل باشم من جای شما بودم می رفتم تحقیق می کردم که تابع Aggregate کاربردش چیست؟همین سایت و گوگل و یوتیوب...

دوست عزیز اینجا فقط من یا دوستان در حد راهنمایی ، به دوستان محترم کمک می کنیم بقیه راه با کاربران محترم می باشد
            Last edited by saed.rasa; 2020/06/08, 12:17.

کامنت

چند لحظه..