رفتن به سطر آخر

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • managerman

• 2015/04/20
    • 16
    • 56.00

پرسش رفتن به سطر آخر

سلام دوستان . یه فایل دارم که چنتا مشکل داره ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.
    1.اول از همه وقتی اطلاعات وارد میکنم میخوام فقط از طریق فرم ها باشه و تو محیط خود اکسل قابل ویرایش یا کم و زیاد نباشه.(برای ویرایش یه ردیف اول باید انتخابش کنم بعد دکمه ویرایش بزنم که در صورت قفل کامل شیت ، سلول انتخاب شده رو نشون نمیده)
    2..تو بخش ورود مصالح یا ورود مصرفی ها وقتی دکمه ذخیره رو میزنم همه اطلاعات پاک میکنه ولی چون مقدار ورودی فقط عدد وارد میشه اونو نمی تونه پاک کنه و خطا میده.
    3.میخوام وقتی یه مورد اضافه میکنم چه تو مصالح ورودی چه تو مصالح مصرفی بعد از زدن دکمه بستن اخرین ردیف ثبت شده رو نشونم بده.
    4. وقتی میخوام یه ردیف ویرایش کنم فرمت تاریخ اشتباه نشون میده.

شاید زیاد باشه.هر کدوم از اینا رو که بشه بهتر کرد ممنون میشم

فایل های پیوست شده
  • میثم مقدم نیا

• 2017/03/23
    • 555
    • 41.00

نوشته اصلی توسط managerman
    سلام دوستان . یه فایل دارم که چنتا مشکل داره ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.
    1.اول از همه وقتی اطلاعات وارد میکنم میخوام فقط از طریق فرم ها باشه و تو محیط خود اکسل قابل ویرایش یا کم و زیاد نباشه.(برای ویرایش یه ردیف اول باید انتخابش کنم بعد دکمه ویرایش بزنم که در صورت قفل کامل شیت ، سلول انتخاب شده رو نشون نمیده)
    2..تو بخش ورود مصالح یا ورود مصرفی ها وقتی دکمه ذخیره رو میزنم همه اطلاعات پاک میکنه ولی چون مقدار ورودی فقط عدد وارد میشه اونو نمی تونه پاک کنه و خطا میده.
    3.میخوام وقتی یه مورد اضافه میکنم چه تو مصالح ورودی چه تو مصالح مصرفی بعد از زدن دکمه بستن اخرین ردیف ثبت شده رو نشونم بده.
    4. وقتی میخوام یه ردیف ویرایش کنم فرمت تاریخ اشتباه نشون میده.

شاید زیاد باشه.هر کدوم از اینا رو که بشه بهتر کرد ممنون میشم

سلام
    فایل شما را کمی تغییرات دادم
    ببیند تا چه مقدار از مشکلات شما حل شده

در مورد سوال چهارم مشکل حل شد
    مورد دوم حل شد
    مورد اول هم حل شد
    برای ورود تاریخ در یوزرفرم روی تکس باکس مورد نظر دابل کیک کنید تا تاریخ مورد نظر وارد شود(تقویم باز شو).
    مشکل قبلی که در پست دیگر مطرح کرد بودید برطرف شد

در سرزمینی کہ نتوان مردانہ زیست ، مردانہ مردن بهتر از این زندگیست

کامنت

• managerman

• 2015/04/20
      • 16
      • 56.00

سلام.ممنون از وقتی که گذاشتین.فقط یه سوال.فایلی که اصلاح کردین اپلود نشده؟!!
      و مورد دیگه من میخوام از سایت خرید کنم ولی به درگاه وصل نمیشه.(id pay) .ایمیل هم زدم چند روزه ولی جواب ندادن

کامنت

• میثم مقدم نیا

• 2017/03/23
        • 555
        • 41.00

سلام.ممنون از وقتی که گذاشتین.فقط یه سوال.فایلی که اصلاح کردین اپلود نشده؟!!
        و مورد دیگه من میخوام از سایت خرید کنم ولی به درگاه وصل نمیشه.(id pay) .ایمیل هم زدم چند روزه ولی جواب ندادن
        سلام
        اینم فایل پیوست
        فایل های پیوست شده

کامنت

• managerman

• 2015/04/20
          • 16
          • 56.00

بازم ممنون.ولی وقتی یه مورد اضافه میکنم و دکمه بستن میزنم خطا میده که "شما فقط مجاز به وارد کردن عدد هستید"
          و مورد 3 رو نتونستین راهی براش پیدا کنید؟؟

کامنت

• میثم مقدم نیا

• 2017/03/23
            • 555
            • 41.00

بازم ممنون.ولی وقتی یه مورد اضافه میکنم و دکمه بستن میزنم خطا میده که "شما فقط مجاز به وارد کردن عدد هستید"
            و مورد 3 رو نتونستین راهی براش پیدا کنید؟؟

سلام
            اون خطا به خاطر کارکتر (.) هستش چون تو برخی از مقدار عددهای که شما قرار میدید مثل 22.135 هستش و عدد روند نیست برای حل این مشکل من یه کد دیگه در فرم قرار دادم که این مشکل رو نداره ولی یک ایراد دیگه داره که شما دیگه از کارکتر (.) نمیتونید استفاده کنید
            برای مورد سوم هم به دلیل کمبود وقت نتونسم تو پست قرار بدم سعی میکنم براتون اون را هم اوکی کنم

کامنت

• managerman

• 2015/04/20
              • 16
              • 56.00

سلام
              بازم ممنون ، ولی فایل جدید نیومده باز.میشه دوباره آپلود کنید لطفا

کامنت

• managerman

• 2015/04/20
                • 16
                • 56.00

میثم جان سلام.تونستین رو مورد سوم هم کار کنید؟

کامنت

چند لحظه..