پیشنهاد سفارش پروژه در سایت

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • ~M*E*H*D*I~
    • 2011/10/19
    • 4376
    • 70.00

پیشنهاد سفارش پروژه در سایت

با درود خدمت دوستان عزیز

اگر سایت های خارجی رو مشاهده کرده باشید برخی حق اشتراک دارند ، برخی محصولات خودشون رو به فروش گذاشتند و برخی با روش های دیگه مانند تبلیغات هزینه های سایت رو پوشش دادند .

بنده سه پیشنهاد داشتم تبلیغات ، تهیه پکیج های آموزشی و انجام پروژه در ازای پرداخت حق الزحمه .

مورد اول در دراز مدت امکان اجرایی شدن داره مورد دوم قابل اجراست ولی بستگی خواهد داشت به کیفیت محصولات و همچنین تقاضا ولی مورد سوم امکان اجرایی شدن در کوتاه مدت رو خواهد داشت.

اما پیشنهاد:

در سایت بخشی در نظر بگیریم برای سفارش پروژه از پروژه های نرم افزاری تا پایان نامه های دانشجویی که نیاز به محاسبات خاص با اکسل دارند درصدی از هزینه پرداخت شده به مجری و درصدی به سایت تعلق خواهد گرفت.

از دوستان خواهش میکنم نظرات خودشون و اعلام و در نظر سنجی شرکت کنند مطمئنا نظرات و پیشنهادات شما راه گشا خواهد بود و قطعا حفظ این محیط علمی مرهون وجود شماست.

با تشکر از شما دوستان
    18

sigpic
  • امين اسماعيلي
    مدير تالار ويژوال بيسيك

• 2013/01/17
    • 1198
    • 84.00

با درود
    جناب وطن پرست بنده با این قضیه کاملا موافقم و میشه گفت راه گشای خیلی از مسائل میتونه باشه و حتی میتونه یه تیم ترکیبی بر روی پروژه ها کار کنه . در کل فک کنم نیاز هست . پکیج و دوره های آموزشی هم میتونه بقا سایت رو برقرار کنه.
    در پناه خداوندگار ایران زمین باشید و پیروز

کامنت

• ~M*E*H*D*I~
      • 2011/10/19
      • 4376
      • 70.00

از دوستان خواهش میکنم نقطه نظرات خودشون رو هم اعلام کنند

sigpic

کامنت

• Amin_D

• 2010/12/22
        • 399

با سلام
        به نظر من میتونید دوره های تخصصی اکسل ( مثل ویژوال بیسیک ،طراحی بانک اطلاعاتی و ...) رو سطح بندی ، مطالب و پکیج های آنها رو ارائه کنید.
        خواستن ، توانستن است.

کامنت

• Alireza
          مدير تالار تنظيمات اكسل

• 2011/03/01
          • 648
          • 80.00

با سلام
          استاد عزیز من هم با پیشنهاد شما موافق هستم بهرحال در قبال وقت و هزینه های سنگینی که اساتید خصوصا استاد ارجمند آقای علی محمدی برای طراحی و ادامه کار سایت انجام میدهند باید بشکلی منطقی جبران بشه.ضمن اینکه کارهایی بسیار زیادی در این خصوص برای اعضاء سایت توسط اساتید انجام میشه .
          بنده اولین پروژه رو برای مطرح کردن در این تالار آماده دارم که حداقل 1 ساله که نیاز به کمک دارم ولی بخاطر حجم زیادکار پروژه و زمان بسیار زیادی که استاد شمس العلما صرف پروژه کردن مزاحم اساتید دیگه نشدم .
          تنها راهي که به شکست مي انجامد، تلاش نکردن است

کامنت

• حسام بحرانی

• 2013/09/29
            • 2065
            • 72.00

با سلام ، با این پیشنهاد کاملاً موافقم و یک نکته را عرض کنم که تبلیغات گرچه باعث رونق بیشتر و امکانات وسیع تر سایت خواهد شد اما باید هوشمندانه و پیرو سیاست های اولیه سایت ( آموزش و گرایش به اکسل ) باشد . یکی از مزایای این سایت نسبت به سایت های دیگر که به نوعی شبیه جامعه اکسل ایرانیان فعالیت می کنند این است که از تبلیغات استفاده نمی کند و تمام کاربران فعال و نیمه فعال سایت با خیالی آسوده به دنبال یافته ها و خواسته های علمی و کاربردی خود هستند و طبیعتاً کسی که بدنبال کسب علم و دانش و آموزش آن به دیگران است ، نیازی به تبلیغات ندارد و اساساً تبلیغات نامرتبط بغیر از لینک دهی به سایر سایت ها سود چندانی نخواهند داشت . البته تبلیغات ظریف و کارآمد و در جهت سیاست های سایت به نوبه خود می تواند عاملی مهم جهت بالابردن اعتبار و جایگاه سایت باشد و این امر طبق اظهار نظر صحیح جناب vatanparast در درازمدت ( و صد البته هوشمندانه ) امکان پذیر خواهد بود . ( دقت کنید این یک نظر کاملاً شخصی است )
            با سپاس
            ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ
            Last edited by حسام بحرانی; 2014/01/18, 14:21.
            !With God all things are possible

کامنت

• Behnam

• 2013/03/25
              • 842
              • 100

با تشکر از نظرات اساتید عزیز به خصوص پیشنهاد خوب آقای وطن پرست،بنده هم با این کار موافقم چون زیاد دیده شده که به دوستان پیشنهاد برای انجام پروژه ها شده اما به دلیل فراهم نبودن محیط مشخص و قوانین ادامه کار میسر نشده
              آقای وطن پرست امر بفرماین ما در خدمتیم برای کارهای ایجاد تالار و بقیه کارها
              هرچیز که در جستن آنی، آنی

کامنت

• ~M*E*H*D*I~
                • 2011/10/19
                • 4376
                • 70.00

سپاس از دوستان

در وهله اول باید افرادی که مایل به همکاری هستند اعلام آمادگی کنند پروژه های نرم افزاری منحصر در اکسل و یا اکسس خواهد بود و پایان نامه ها شامل تحلیل های آماری ، محاسباتی که نیاز به اکسل دارند و طراحی نمودار ها ، پایان نامه های مرتبط با تصمیم گیری های چند معیاره و
                سایر مواردی که دوستان اگر به ذهنشون میرسه مطرح کنند، با توجه به اینکه بنا بر داریم در قبال انجام این موارد وجه اخذ کنیم لذا کسانی که مجری هستند باید متعهد به اجرای کاری که قبول کردند باشند در زمینه میزان هزینه دریافتی هم دوستان نظری دارند بفرمایند تا ساز و کار و قوانین این بخش تدوین بشه

sigpic

کامنت

چند لحظه..