انتقال اطلاعات از شيت به فرم

Collapse
X

• زمان
  • Show
Clear All
new posts
  • Ali Parsaei
    مدير تالارتوابع اکسل

• November 2013
    • 1518

انتقال اطلاعات از شيت به فرم

سلام،
    من در يک صفحه اطلاعاتي در سطر ها دارم
    مي خواهم خانه اول سطر را که انتخاب کردم با فشردن يک دگمه اطلاعات خانه هاي آن سطر در يک USER FORM به من نشان داده شود.
    البته من يک COMMAND BUTTON در صفحه تعبيه کردم و براي آن کد زير را نوشتم:
    کد PHP:
    Private Sub CommandButton1_Click()
    MsgBox ActiveCell(12).Value
    End Sub 
    با اين کد محتويات خانه بغل سل فعال در يک MESSAGE BOX به من نشان داده مي شود. حالا من بايد کد را جوري بنويسم که اولا" به جاي MSGBOX يوزرفرم به کار گرفته شود و ثانيا" به جاي يک خانه، چندين خانه اطلاعاتش نمايش داده شده، (منظور اينکه خودم دارم سعي مي کنم يک کارهايي بکنم، حال اگر شما هم قابل دانستيد کمک کنيد متشکر خواهم شد).
    sigpic
  • mokaram
    مدير تالار اکسل و بانک اطلاعاتی

• February 2011
    • 1805

درود
    فقط من با اجازتون یه کمی درخواستتون را تغییر دادم و با دوبار کلیک بر روی اولین خانه هر سطر ( منظور خانه های ستون a) اطلاعات به فرم یک انتقال داده میشه
    فایل های پیوست شده

Comment

• امين اسماعيلي
      مدير تالار ويژوال بيسيك

• January 2013
      • 1198

با درود
      ممنون از جناب barrai یه نکته دیگه اینکه وقتی فرم با دبل کلیک نمایش داده شد برای اینکه هی مجبور نشین فرم رو ببندین و دوباره دبل کلیک کنین، show module فرم اتون رو رویfalse بزارین
      در پناه خداوندگار ایران زمین باشید و پیروز

Comment

• Ali Parsaei
        مدير تالارتوابع اکسل

• November 2013
        • 1518

ضمن تشکر از دوستان،
        با کمک راهنماييهاي شما يک فايل طراحي کردم، با انتخاب هر يک از خانه هاي b2:b11 يک دگمه نمايان مي شود که با کليک آن يک فرم باز مي شود. در فرم مربوطه با کليک دگمه: "اجراي دستور" اطلاعات همان سطر حاوي سل فعال در فرم نمايان مي گردد.
        من دو تا سوال دارم.
        براي اينکه جسارت نباشد اول يکي را مطرح مي کنم و دومي را بعدا" خواهم گفت.
        و سوال اول اينکه: چکار بايد بکنم که وقتي فرم باز مي شود اتوماتيک اطلاعات سطر را نشان دهد (يعني دگمه "اجراي دستور" را حذف کنم و عمليات آن دگمه با باز شدن فرم خود به خود انجام گردد)
        فایل های پیوست شده
        sigpic

Comment

• mokaram

• February 2011
          • 1805

نوشته اصلی توسط علي پارسا
          ضمن تشکر از دوستان،
          چکار بايد بکنم که وقتي فرم باز مي شود اتوماتيک اطلاعات سطر را نشان دهد (يعني دگمه "اجراي دستور" را حذف کنم و عمليات آن دگمه با باز شدن فرم خود به خود انجام گردد)
          فایلی که قرار دادین یه سری مشکلات داره با انتخاب هر خونه تو ستون a تو رنجی که گفتید دکمه ای نمیاد
          در ضمن علی آقای عزیز مگه فایلی را که انجام دادم براتون کارساز نبود ؟

Comment

• alieddy0

• July 2011
            • 141

با سلام
            شما بايد دستورات موجود در كليد اجراي دستور رو در Userform Intialize قرار بدين
            فایل های پیوست شده

Comment

• Ali Parsaei
              مدير تالارتوابع اکسل

• November 2013
              • 1518

ضمن تشکر از جناب alieddy0 عزيز،
              خدمت دوست عزيزم جناب barrai هم عرض کنم که، فايل شما بسيار مفيد بود و از آن الگو گرفتم، ليکن چون بايد فايلم را در اختيار کاربران ناواردي قرار دهم، بهتر است که با انتخاب يک سل يک نماد پيدا شود و متوجه شوند که با کليک آن مي توانند به اطلاعاتي دست يابند. ولي وقتي فايل بر مبناي دبل کليک نوشته شود بايد کلي به آنها توضيح دهم، تازه آخرش هم گيج مي زنند!!
              به هر حال خيلي متشکرم و کمک شما بسيار مفيد بود.
              sigpic

Comment

• mokaram

• February 2011
                • 1805

نوشته اصلی توسط علي پارسا
                خدمت دوست عزيزم جناب barrai هم عرض کنم که، فايل شما بسيار مفيد بود و از آن الگو گرفتم، ليکن چون بايد فايلم را در اختيار کاربران ناواردي قرار دهم، بهتر است که با انتخاب يک سل يک نماد پيدا شود و متوجه شوند که با کليک آن مي توانند به اطلاعاتي دست يابند. ولي وقتي فايل بر مبناي دبل کليک نوشته شود بايد کلي به آنها توضيح دهم، تازه آخرش هم گيج مي زنند!!
                به هر حال خيلي متشکرم و کمک شما بسيار مفيد بود.
                جناب پارسا جسارت بنده را بپذیرید که ندونسته یه چیزی گفتم فایل را به صورت یه بار کلیک بر روی اعداد ستون a اصلاح کردم امیدوارم که کمکی کرده باشم.
                فایل های پیوست شده

Comment

Working...