نشون دادن چند سلول از شیت قبلی در شیت جدید با ویژگی یکسان

Collapse
X

• زمان
  • Show
Clear All
new posts
  • sogmad

• July 2014
    • 120

نشون دادن چند سلول از شیت قبلی در شیت جدید با ویژگی یکسان

سلام اساتید
    یک فایل دارم که تو یک شیت مشخصات مدارس با معلمینشون بصورت پراکنده نوشته شده تو شیت بعدی میخام مشخصات معلمین هر مدرسه درس به درس بیاره فایل رو نگا کنید !

Book1
  • komeilex
    مدير تالار توابع اكسل

• October 2013
    • 233

سلام دوست عزیز.
    اینکه به جوابتون نرسیدین تا به حال، احتمالش هست که دوستان پستتون رو ندیدن که بعید می دونم و یا اشکال در نحوه سوالتون هستش که صد در صد همینه!
    راستش من تا به حال فایلی به این به هم ریختگی ندیده بودم!
    شما اصلا اصول پایگاه داده رو رعایت نکردین تو کارتون...
    سوالتون قابل حل شدن هست ولی من گمون نمی کنم وقتی که قراره برا یاد گرفتن راه حل این سوال بزارین ارزششو داشته باشه.
    من بهتون پیشنهاد می کنم یه سری مطلب راجع به چگونگی ایجاد پایگاه داده مطالعه کنین و این موضوع رو ریشه ایی حلش کنین.
    به طور مثال من یه قسمت از کاری رو که خواسته بودین حل کردم!
    فقط ببینین چقدر فرمولای پیچ در پیچی شده...

wrongJob.xlsx
    وقتی خدا مشکلت رو حل میکنه به تواناییش ایمان داری و وقتی مشکلت رو حل نمی کنه بدون که به تواناییت ایمان داره...

Comment

• sogmad

• July 2014
      • 120

نوشته اصلی توسط komeilex
      سلام دوست عزیز.
      اینکه به جوابتون نرسیدین تا به حال، احتمالش هست که دوستان پستتون رو ندیدن که بعید می دونم و یا اشکال در نحوه سوالتون هستش که صد در صد همینه!
      راستش من تا به حال فایلی به این به هم ریختگی ندیده بودم!
      شما اصلا اصول پایگاه داده رو رعایت نکردین تو کارتون...
      سوالتون قابل حل شدن هست ولی من گمون نمی کنم وقتی که قراره برا یاد گرفتن راه حل این سوال بزارین ارزششو داشته باشه.
      من بهتون پیشنهاد می کنم یه سری مطلب راجع به چگونگی ایجاد پایگاه داده مطالعه کنین و این موضوع رو ریشه ایی حلش کنین.
      به طور مثال من یه قسمت از کاری رو که خواسته بودین حل کردم!
      فقط ببینین چقدر فرمولای پیچ در پیچی شده...

[ATTACH]4256[/ATTACH]

سلام
      ممنون از زحمتی که کشیدین ...
      بسیار عالی ... همونی که میخاستم !!
      فقط اگه لطف کنید ماهیگیری رو هم یادم بدین ! راستش از فرمولش هیچی نفهمیدم !!*از توضیحش بدین !!
      درمورد دیتابیسم هم باید بگم بنا به فرموده ی آقا پارسا اینجوریش کردم ! وگرنع فایل اصلیم تو صفحه ی زیر هست اگه لطف کنید و وقت داشتین حتما یک نگاه به فایلم بکنید !
      فرمولم بهم توضیح بدین چیکار کردین ؟؟
      اون ستون های کمکی چیه که گذاشتین؟ چیکار میکنن ؟؟
      اگه قرار باشه من برای 500 معلم همچین ستونی تشکیل بدم که خیلی وقت میگیره !!
      اگه قرار باشه ساعت موظف و غیر موظف هم بزارم چیکار کنم !؟؟
      اینم صفحه فایل اصلیم ... لطف کنید نگاه کنید
      ممنون
      تابع شرطی !!!

Comment

Working...