چگونه این Error را درست کنم .؟

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
Clear All
new posts
  • sabertb

• 2014/04/09
    • 347

چگونه این Error را درست کنم .؟

تصویر Error را آپلود میکنم . چه مشکلی دارد؟
    {من هنوز نمی تواندم چیزی در این صفحه آپلود کنم}

http://
  • mokaram
    مدير تالار اکسل و بانک اطلاعاتی

• 2011/02/06
    • 1805

لطفا لینک زیر را مطالعه بفرمایید

کامنت

• sabertb

• 2014/04/09
      • 347

نوشته اصلی توسط M_R_M
      لطفا لینک زیر را مطالعه بفرمایید
      http://forum.exceliran.com/showthread.php?t=4148
      قبلا مطالعه کردم .
      برای من این اشکالو میگیره ...
      ["text=error#2038 ,IOErrorEvent Type="ioError" Bubbles=False cancelable=false eventPhase=2]302

کامنت

• sabertb

• 2014/04/09
        • 347

چطوری این اشکال رو رفع کنم ؟
        Microsoft Excel Cannot Calculate a formular, there is a circular refrence in an open workbook , but the refrences that cause it cannot be listed for you. try editing the last formula you entered or removing it with the undo command

کامنت

• Ali Parsaei
          مدير تالارتوابع اکسل

• 2013/11/18
          • 1518

البته دقيق متوجه نمي شوم، ولي ظاهرا" يک سيکل بسته ايجاد کرده ايد، مثلا" شما اگر خانه c1 را مساوي a1 به اضافه b1 قرار دهيد، بعد نمي توانيد خانه a1 را برابر c1 قرار دهيد، متوجه مي شويد؟
          يا شايد هم در مورد فايلهايي که به آنها فرمولتان را ارجاع داده ايد يک همچين اتفاقي افتاده يا يک همچين چيزي، بايد ببينيد که اين مشکل دقيقا" بعد از کدام عملتان بوجود آمده، البته ببخشيد، گفتم که، من درست متوجه مطلب نشدم، شايد هم اشتباه مي کنم!
          Last edited by Ali Parsaei; 2014/05/15, 16:27.
          sigpic

کامنت

• sabertb

• 2014/04/09
            • 347

نوشته اصلی توسط علي پارسا
            البته دقيق متوجه نمي شوم، ولي ظاهرا" يک سيکل بسته ايجاد کرده ايد، مثلا" شما اگر خانه c1 را مساوي a1 به اضافه b1 قرار دهيد، بعد نمي توانيد خانه a1 را برابر c1 قرار دهيد، متوجه مي شويد؟
            يا شايد هم در مورد فايلهايي که به آنها فرمولتان را ارجاع داده ايد يک همچين اتفاقي افتاده يا يک همچين چيزي، بايد ببينيد که اين مشکل دقيقا" بعد از کدام عملتان بوجود آمده، البته ببخشيد گفتم که من درست متوجه مطلب نشدم شايد هم اشتباه مي کنم!
            نمی دونم چرا این طور شد ولی همه فرمولام با فایل های Reference ام هیچ مشکلی نداشتند و جواب میدند. راهی هست که بشود این ایرادو هرجا باشه پیدا کرد ؟

کامنت

• ~M*E*H*D*I~

• 2011/10/19
              • 4374

همونطور که دوستان گفتن خطای حلقه دارید با این حال در صورتی که مصر هستید اشتباه نکردید ( که کردید) قسمتی که در تصویر مشخص کردم تیک بزنید

Click image for larger version

Name:	2014-05-15 12-18-04 ب-ظ.jpg
Views:	1
Size:	72.5 کیلو بایت
ID:	122887

sigpic

کامنت

• sabertb

• 2014/04/09
                • 347

ممنون از دوستان
                من از یک روش دیگه برای یافتن این مشکل استفاده کردم توی هزاران سلول فرمول دار یکیش بود که من اشتباها شرط را رو خودش قرار داده بودم.
                یک Copy گرفتم از فایلم بعد یکی یکی Sheet هارو حذف کردم بعد save کردم تا به بینم Error از بین میره یا نه بعد که Sheet ی رو که مشکل داشت یافتم شروع به حذف ستون ها کردم و save کردم بعد از هر حذف . و ستونم اینجور پیدا شد و در نهایت همین روش رو برای سطر انجام دادم تا نهایتا یافتمش )

کامنت

• Ali Parsaei
                  مدير تالارتوابع اکسل

• 2013/11/18
                  • 1518

نوشته اصلی توسط sabertb
                  ممنون از دوستان
                  من از یک روش دیگه برای یافتن این مشکل استفاده کردم توی هزاران سلول فرمول دار یکیش بود که من اشتباها شرط را رو خودش قرار داده بودم.
                  یک copy گرفتم از فایلم بعد یکی یکی sheet هارو حذف کردم بعد save کردم تا به بینم error از بین میره یا نه بعد که sheet ی رو که مشکل داشت یافتم شروع به حذف ستون ها کردم و save کردم بعد از هر حذف . و ستونم اینجور پیدا شد و در نهایت همین روش رو برای سطر انجام دادم تا نهایتا یافتمش )
                  البته عجيب است که اين اتفاق را در همان مرحله نوشتن اوليه فرمول متوجه نشده بوديد، چون معمولا" اکسل همانجا اخطار مي دهد و در صورتي که توجه نکرده و enter را بزنيد باز هم با يک فلش آبي رنگ خانه هايي که فرمولشان دايره بسته ايجاد کرده اند را مشخص مي کند!، به هر حال خوشحالم که مشکل حل شد.
                  sigpic

کامنت

Working...