فیلتر کردن اطلاعات

Collapse
این تاپیک قفل است.
X
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • arash4041

• 2013/01/06
    • 109

[حل شده] فیلتر کردن اطلاعات

باسلام خدمت دوستان گرامی

در اکسل اون اطلاعاتی که میخوام فیلتر کنم فیلتر نمیشه - انگار اصلا اون اطلاع پیدا نمیشه تو فیلترکردن ولی بصورت دستی پیدا میکنم. مشکل از کجاست
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
  • Amir Ghasemiyan

• 2013/09/20
    • 4504
    • 100.00

نوشته اصلی توسط arash4041
    باسلام خدمت دوستان گرامی

در اکسل اون اطلاعاتی که میخوام فیلتر کنم فیلتر نمیشه - انگار اصلا اون اطلاع پیدا نمیشه تو فیلترکردن ولی بصورت دستی پیدا میکنم. مشکل از کجاست
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    سلام دوست عزيز
    اولا بفرماييد كه از vba استفاده ميكنيد يا نه؟
    دوما بفرماييد چه اطلاعاتي رو فيلتر ميكنيد و نميشه؟
    سوما اطلاعات فيلتر نميشه يعني عمليات فيلتر عمل نميكنه يا يه چيز ديگه فيلتر ميشه؟

کامنت

• arash4041

• 2013/01/06
      • 109

باسلام
      اصل هیچ vb وجود ندارد- یه فیلتر ساده توی تب data انجام میدم- مثلا کد 120 رو فیلتر میکنم چیزی یافت نمیشه ولی درصورتیکه اون عدد 120 وجود داره توی اون ستون

کامنت

• Amir Ghasemiyan

• 2013/09/20
        • 4504
        • 100.00

نوشته اصلی توسط arash4041
        باسلام
        اصل هیچ vb وجود ندارد- یه فیلتر ساده توی تب data انجام میدم- مثلا کد 120 رو فیلتر میکنم چیزی یافت نمیشه ولی درصورتیکه اون عدد 120 وجود داره توی اون ستون
        دليلش ميتونه اين باشه كه اطلاعات شما بصورت تكست ذخيره شده و شما با فيلتر به نتيجه مطلوب نميرسيد. اگر فايل نمونه بذاريد راحت تر ميشه مشخص كردم مشكل از كجاست

کامنت

• arash4041

• 2013/01/06
          • 109

باسلام خدمت شما دوست عزیز
          با حذف کامل کل فیلتردر شیت و دوباره اعمال فیلتر و کپی و پیست دوباره اطلاعات در شیت جدید مشکل حل شد. ولی در کل نفهمیدم مشکل از کجا بود و چرا ولی به هر حال مشکل حل شد ممنون از شما - باتشکر

کامنت

چند لحظه..