محاسبه ارزش فعلی خالص یک طرح توجیحی

Collapse
X

• زمان
  • نمایش
حذف همه
new posts
  • Arezoo Jahani
    • 2015/05/26
    • 3

محاسبه ارزش فعلی خالص یک طرح توجیحی

با سلام و وقت بخیر

دوستان کسی هست که با طرح توجیحی از نوع صنعتی کار کرده باشه یعنی بتونه به من کمک بده با استفاده از اطلاعات هزینه های تولید و سرمایه گذاری و درآمدش ارزش فعلی خالص این سرمایه گذاری را تو اکسل بدست بیاره .
    نمونه فایل محاسباتی این تیپ کارا را میخوام که مدلسازی مالی تو اکسل انجام داده باشه.
  • ~M*E*H*D*I~
    • 2011/10/19
    • 4376
    • 70.00

نوشته اصلی توسط Arezoo Jahani
    با سلام و وقت بخیر

دوستان کسی هست که با طرح توجیحی از نوع صنعتی کار کرده باشه یعنی بتونه به من کمک بده با استفاده از اطلاعات هزینه های تولید و سرمایه گذاری و درآمدش ارزش فعلی خالص این سرمایه گذاری را تو اکسل بدست بیاره .
    نمونه فایل محاسباتی این تیپ کارا را میخوام که مدلسازی مالی تو اکسل انجام داده باشه.
    سلام بهتره بخشی از اطلاعات رو در قالب یک فایل اکسل ( شامل هزینه ها منافع نرخ بهره و تورم دوره سرمایه گذاری) رو قرار بدید تا راهنمایی های لازم انجام داده بشه

sigpic

کامنت

• iranweld

• 2015/03/29
      • 3341

نوشته اصلی توسط Arezoo Jahani
      با سلام و وقت بخیر

با سلام

به این لینک سری بزنید

کامنت

• Arezoo Jahani
        • 2015/05/26
        • 3

من این اطلاعاتو از طرح دارم
        فایل های پیوست شده

کامنت

چند لحظه..